2012. gada 29. febr.

Monētu dienas bibliotēkā

Piektdien, 2012. gada 2. martā, Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās sāksies Monētu dienas, kas noritēs vienlaikus ar Latvijas Bankas aptauju „Latvijas gada monēta 2011”. Arī Ciblas bibliotēka aicina savus apmeklētājus nobalsot par „Latvijas gada monētu 2011” un atrisināt krustvārdu mīklu.
Jau otro gadu pēc kārtas Monētu dienu ietvaros bibliotēku apmeklētājiem tiks piedāvātas vairākas aizraujošas iespējas. Viena no tām – piedalīties balsojumā no publisko bibliotēku interneta tīkla un tādējādi nominēt „Bibliotēku gada monētu 2011”. Piedalīties balsošanā būs iespējams divu nedēļu garumā – no 2. līdz 15. martam.
Otra iespēja – atrisināt krustvārdu mīklu un kļūt par vienu no tiem, kam būs iespēja izvēlēties, kuru no septiņām monētām saņemt kā dāvanu. Lai piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, sākot ar 2. martu jāreģistrējas spēlei interneta vietnē www.monetudienas.lv un jāatbild uz jautājumiem, atbildes meklējot interneta resursos. Krustvārdu mīklas risināšanai arī atvēlētas divas nedēļas – tā tiks aktivizēta piektdien, 2. martā, un tajā varēs piedalīties līdz ceturtdienai, 15. martam.
Kā kļūt par „Monētu dienu bibliotēkā” dalībnieku?
Vienīgais nosacījums – jāatnāk uz bibliotēku! Var izmantot bibliotēkas lietotāju datorus vai pieslēgties bibliotēkas bezvadu (Wi-Fi) interneta tīklam ar savu portatīvo datoru. Internetā jāsameklē Monētu dienu mājas lapa, jāizpēta informācija, jānobalso un jābauda spēles prieks!
Lai iepazītos ar monētām, nobalsotu un piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, jāizmanto interneta vietne www.monetudienas.lv.
Nāciet un atbalstiet Monētu dienas Ciblas bibliotēkā!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru